Taisyklės

Norėdami užtikrinti tvarką pažinčių portale įvedėme keletą taisyklių. Visos jos yra žmogiškos ir suprantamos kiekvienam.

Jų nesilaikant netik bloginama pažinčių portalo atmosfera, bet taip pat taisykles pažeidusiam nariui gresia pašalinimas ir uždraudimas(„banas“) naudotis pažinčių portalu.

Žemiau pateikiamos pagrindinės „Jausmo.lt“ pažinčių portalo taisyklės:

 1. Registruodamiesi „Jausmo.lt“ pažinčių portale, sutinkate su šiomis taisyklėmis. Jei nesutinkate, prašome nesinaudoti mūsų pažinčių portalu.
 2. Registuodamiesi sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys būtų saugomi ir naudojami „Jausmo.lt“ pažinčių portale bei sutinkate su privatumo politika.
 3. „Jausmo.lt“ pažinčių portalas yra skirtas tik pilnamečiams asmenims. Registruodamiesi patvirtinate, jog jums yra 18 ir daugiau metų ir jūsų įvesta informacija yra teisinga.
 4. Draudžiama kelti nuotraukas, kuriose esate ne jūs ir/ar tos nuotraukos jums nepriklauso. Taip pat draudžiama kelti pornografinio ir/ar reklaminio pobūdžio nuotraukas.
 5. Draudžiama kitiems nariams siųsti įžeidžiančias, reklamines žinutes.
 6. Draudžiama platinti nuorodas į nelegalius turinius ir/ar kenkėjiškas, reklamines svetaines.
 7. „Jausmo.lt“ pažinčių portalas neatsako už bet kokią padarytą žalą.
 8. Bendraudami su kitais nariais pažadate gerbti juos. Šmeižti, tyčiotis ir keiktis draudžiama.
 9. Naudodamiesi „Ieskautaves.lt“ pažinčių portalu, sutinkate nepažeidinėti Lietuvos Respublikos įstatymų.
 10. „Jausmo.lt“ pažinčių portalas pasilieka teisę, bet kada keisti, atnaujinti šias taisykles ir/ar privatumo politiką. Todėl jas vertėtų perskaityt karts nuo karto dar kartelį.
 11. Be raštiško „Jausmo.lt“ portalo administracijos sutikimo, betkokią informaciją kopijuoti draudžiama.

Mes naudojame slapukus („cookies“). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate juos naudoti. Daugiau informacijos.

Sutinku